NASTAVLJEN POBJEDNIČKI NIZ ROŽAJACA

2722
0
PODIJELITE

U derbiju sjevera fudbaleri Ibra stigli su do veoma važne pobjede savladavši kvalitetnu ekipu Berana rezultatom 2-1. U prvom dijelu domaći su bili znatno bolji rival, ali dekoncetracija u napadu igraca Ibra uslovila je da do vodjstva dodju tek dva minuta prije kraja poluvremena kada je kapiten Kajević pravovremeno uposlio Ćipranića a on rutinski pogodio za 1-0.

U drugom dijelu domaći su kontrolisali igru pa je Gajić u 53 minutu udvostručio vodjstvo svom timu. Nesvakidašnja situacija desila se u 57. minuti kada je Goranović vratio loptu svom golmanu, medjutim ona je nezgodno prošla Jelovcu ispod noge i završila u mreži za 2:1, ispostaviće se i za konačan rezultat meča.

U ovom meču bilo je prisutno preko 1500 gledalaca, a Gazije su svojim navijanjem jos jednom potvrdile da su igrač više svom timu, a aplauzom gostima na kraju pokazali visoki stepen sportske kulture sto je rijetkost na fudbalskim terenima, i za pravu pohvalu na račun Gazija.

RT(piše: F. Kujević)